Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Nowoczesny wymiar programowania w super przyjaznym wydaniu. Platforma ZaprogramowaniGO to miejsce stworzone przez dwie, doświadczone przez lata szkoły kodowania dla dzieci Zaprogramowani.com oraz AkademiaProgramowania.pl. Założeniem było stworzenie możliwości, aby dzieci i młodzież chcące rozwijając się na wielu cyfrowych frontach, mogły korzystać z tych zajęć, na które mają ochotę, bez ograniczeń.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

W ZaprogramowaniGO możesz brać udział we wszystkich kursach, na które masz ochotę, a jedynym ograniczeniem jest ilość wolnego czasu, jaki możesz na nie poświęcić. Niezależnie od tego, z jakich i ilu kursów korzystasz, nie ma żadnych dodatkowych opłat. W ten sposób możesz uczyć się równocześnie programowania, elektroniki, tworzenia gier, grafiki komputerowej i wielu innych ciekawych umiejętności.

Zajęcia przez Internet

Lekcje w ZaprogramowaniGO to zajęcia prowadzone online. Daje to wiele możliwości dla dzieci i nastolatków, które z różnych powodów nie mogły do tej pory brać udziału w tego typu zajęciach dodatkowych. Nie ma już problemu z dalekimi lub problematycznymi dojazdami i innymi sytuacjami, gdzie branie udziału w warsztatach stacjonarnych było niemożliwe. Sięgamy do każdego, kto ma połączenie z Internetem.

Lekcje na żywo

ZaprogramowaniGO to gwarancja uczestniczenia w zajęciach odbywających się w 100% na żywo. Materiały edukacyjne przekazywane są w spotkaniach za pomocą lekcji prowadzonych przez wykładowcę, który omawia tematykę, odpowiada na pytania, bierze udział w rozwiązywaniu problemów. Logując się do platformy, jesteś w wirtualnej klasie, z całkowicie niewirtualnymi rówieśnikami i nauczycielem.

Nauka przez zabawę

Jako mądrzy edukatorzy, nasi wykładowcy wiedzą, że wiedza jest najlepiej przekazywana poprzez praktykę. Dlatego już od pierwszych zajęć możesz liczyć na ciekawe lekcje oparte o tworzenie własnych projektów, pisanie gier, czy robienie grafik. W ten sposób wiedza jest utrwalana, jak i pobudzana jest chęć do kolejnej eksploracji, aby finalnie stworzyć coś, co zawsze Ci się marzyło.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…