Trwają zapisy na warsztaty programowania - październik 2019 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Jeżeli proponowane przez nas zajęcia komputerowe dla dzieci w Olsztynie okazały się dla Ciebie interesujące, skontaktuj się poprzez wypełnienie formularza. Zwróć uwagę na prawidłowe oznaczenie miejscowości, w której na się odbyć kurs programowania dla dziecka oraz to, żeby zaznaczyć odpowiednią grupę wiekową oraz zaawansowania, jeżeli pojawia się taka opcja. Odpowiednio wypełniony formularz ułatwi nam przygotowanie dla Ciebie oferty.

W przypadku chęci wysłania na kurs programowania dla dzieci więcej niż jednego słuchacza również odnotuj to w odpowiednim miejscu.

Co dalej?


Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia postaramy się w jak najszybszym czasie oddzwonić na podany przez Ciebie w formularzu numer telefonu. W czasie rozmowy spróbujemy rozwiać Twoje wątpliwości, jeżeli takie się pojawiają, odpowiemy na pytania, a w przypadku dalszego zainteresowania zajęciami dodatkowymi w naszej placówce umówimy się na spotkanie organizacyjne. Podczas jego trwania możemy podpisać umowę i sfinalizować zapisy na warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży.