Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania


Jeżeli proponowane przez nas zajęcia komputerowe dla dzieci w Olsztynie okazały się dla Ciebie interesujące, skontaktuj się poprzez wypełnienie formularza. Zwróć uwagę na prawidłowe oznaczenie miejscowości, w której na się odbyć kurs programowania dla dziecka oraz to, żeby zaznaczyć odpowiednią grupę wiekową oraz zaawansowania, jeżeli pojawia się taka opcja. Odpowiednio wypełniony formularz ułatwi nam przygotowanie dla Ciebie oferty.

W przypadku chęci wysłania na kurs programowania dla dzieci więcej niż jednego słuchacza również odnotuj to w odpowiednim miejscu.

Co dalej?


Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia postaramy się w jak najszybszym czasie oddzwonić na podany przez Ciebie w formularzu numer telefonu. W czasie rozmowy spróbujemy rozwiać Twoje wątpliwości, jeżeli takie się pojawiają, odpowiemy na pytania, a w przypadku dalszego zainteresowania zajęciami dodatkowymi w naszej placówce umówimy się na spotkanie organizacyjne. Podczas jego trwania możemy podpisać umowę i sfinalizować zapisy na warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży.