Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja, dzięki której stworzyliśmy naszą akademię programowania, jest podstawą do tego, aby przekazywać naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie dalej. Nauka programowania dla dzieci w Olsztynie to pierwszy krok w rozwoju ich nowego hobby, które może się stać także świetnym sposobem na przyszłe życie zawodowe. Zarażając je pasją tworzenia, kreujemy nowe pokolenie twórczych, pełnych zapału specjalistów, którzy być może połączą się z nami we wspólnej fascynacji możliwościami, jakie daje programowanie.

O nas

Technologie przyszłości


Rozwój technologiczny to lawina, której nie da się już powstrzymać. Zresztą nie o to przecież chodzi. Wręcz przeciwnie, chcemy i rozwijamy kolejne technologie ułatwiające zarówno poruszanie się w konkretnych obszarach działań, jak i ogólnie ułatwiających życie. Programowanie dla dzieci jest wstępem do tego, aby najmłodsze pokolenie reprezentowało w tym nurcie w przyszłości nasze społeczeństwo jako osoby w pełni przygotowane do obsługi i tworzenia nowych rozwiązań.

Nasz cel


Dajemy z siebie wszystko, żeby przekazać naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie w taki sposób, aby następne pokolenie młodych programistów, także odczuwało satysfakcję ze swojej pracy. Naszym celem jest nauka programowania dla dzieci taka, by pokazywała ona młodemu pokoleniu, że warto poznawać świat kodowania, bo jest on dynamiczny i fascynujący. Warsztaty programowania dla dzieci mają być nie tylko dodatkowym zajęciem pozalekcyjnym, ale i wspaniałą przygodą w nowym świecie, który same mogą kreować.

Dlaczego my?


Jesteśmy zespołem aktywnych zawodowo programistów. Nasz kurs programowania dla dzieci i młodzieży to zajęcia pełne praktyki, zamiast suchej teorii, przekazywanej przez osoby znające obecne i przyszłe potrzeby rynku. Warsztaty programowania dla dzieci odbywające się w naszej szkole, pozwalają też na uzyskanie certyfikatu zaświadczającego udział i ukończenie kursu, a tym samym przyswojenie poruszanych zagadnień. Warto zainwestować w naukę od najmłodszy lat – taką, która przyniesie korzyści w przyszłości. Zapraszamy.