Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Dzieci uczestniczące w naszych zajęciach mają dostęp do wpełni wyposażonej w odpowiedni sprzęt sali. Nie muszą posiadać własnego, przenośnego komputera, ale jeżeli wyrażona jest taka chęć, mogą z takiego korzystać.

Programowanie dla dzieci, tak samo, jak w przypadku dorosłych opiera się na językach bazujących głównie na języku angielskim. Jest on także nieodzownym elementem, którego nauczamy podczas zajęć. Stąd dziecko nie musi znać języka przed ich rozpoczęciem.

Z dwóch powodów. Pierwszym jest oczywiście coraz większy popyt na osoby posiadające taką umiejętność w praktycznie każdym kierunku biznesu. Drugim jest to, że jest to nadal nauka programowania, ale przyjmowana szczególnie entuzjastycznie przez najmłodszych.

W naszych placówkach nauka programowania dla dzieci i młodzieży to kursy mające być ciekawymi zajęciami dodatkowymi – pozalekcyjnymi, stąd kursy odbywają się w systemie semestralnym.

Niekoniecznie. Programowanie dla dzieci jest prowadzone w umiarkowanym tempie, a brak uczestnictwa w pierwszych zajęciach to jeszcze nic straconego. Postaramy się pomóc w nadrobieniu zaległości powstałych w stosunku do reszty grupy.